4/8/13

Torna la Copa Catalunya

Imatge: AD la Llàntia

Aquesta tarda es reprendrà una nova edició de la Copa Catalunya 2013-2014 i ho farà a Mataró. A partir de dos quarts de vuit del vespre, l'AD la Llantia rebrà el Vilassar de Mar en un partit que durant uns quants dies va estar envoltat de polèmica per la seva data de disputa. Obrirem d'aquesta manera la primera eliminatòria de la segona fase, una primera eliminatòria on hi prendran part 35 equips, repartits en 17 eliminatòries i una exempció, la de l'AE Prat, que s'enfrontarà dintre de dues setmanes al vencedor de l'eliminatòria entre el Cornellà i el Centre d'Esports l'Hospitalet. Per anar fent boca, podeu consultar els horaris d'aquesta primera eliminatòria i els marcadors i golejadors de la primera fase, tot seguit.

SEGONA FASE - Primera eliminatòria

Diumenge, 11 d'agost de 2013
19:00 | Palamós - UE LLAGOSTERA
19:00 | Cerdamyola - Gramenet
19:00 | Manlleu - Vic
19:00 | Sant Esteve Sesrovires - Vilafranca
19:00 | Marianao Poblet - Júpiter
19:00 | Santboià - UE SANT ANDREU
19:30 | Ascó - LLEIDA ESPORTIU
19:30 | Castelldefels - Europa
20:00 | Cornellà - CE L'HOSPITALET

La Llantia 2-4 Vilassar de Mar
Ibu, Sergio / Fran Fuentes, Aitor Martínez, Prats, Mendo
Banyoles 0-4 UE OLOT
Ferrón, Carlos Martínez, Reverter, David López
Jesús i Maria 1-4 CLUB GIMNÀSTIC
Albert / Perera, Marcos (penal), David Sánchez, Molina

Rapitenca 1-1 CF REUS DEPORTIU (6-5 als penals)
Rosales / Negredo
Espluguenc 2-4 Montañesa
Albert (penal), Jonathan / Nils, Marc Pedrola, Roland Garrós (2)
Alpicat 1-1 Balaguer (2-4 als penals)
Jordi Francés / Víctor Darías
Terrassa 0-0 Rubí (4-5 als penals)
L'Escala 0-2 Figueres
Pol Compte (2)

PRIMERA FASE - Tercera eliminatòria
Canonja 1-2 Jesús i Maria
Alex Guirao / Pedro Rodríguez, Nicolás Sebastián
La Llantia 8-1 Badia del Vallès
Camara (2), Jorge Risquez (3), Aitor Moreno, Israel Santana, Sergio Llavero / Carlos Costa
Pallejà 2-3 Espluguenc
Gustavo Valdez (penal), Dani Omedes / Manuel Doctor, Albert García, Jonathan Moratiel
Sant Esteve Sesrovires 3-1 San Mauro
Borja Vilardebò, Campanario, Àxel Moya / Óscar Simón
Solsona 1-1 Alpicat (Alpicat, als penals)
Joan Solé / Xavier Gomà
Sporting Vidrerenca 1-1 Banyoles (Banyoles, als penals)
Aleix Sureda / Ignasi Massó
Vilabertran 1-6 l'Escala
Jose Morata / Andreu Donat (2), Jonas, Molinàs, Panareda (pp), El Harche

PRIMERA FASE - Segona eliminatòria
Carme 0-4 San Mauro
Cristian Castaño, Aitor Martínez (2, 2 penal), Miguel Andreu (penal)
Corbera d'Ebre 1-7 Jesús i Maria
Velislav / Jordi Casanova (4), Jesús Ferreres, Aleix Arqués, Joaquín Martí
EF Sant Pere i Sant Pau 1-2 Canonja
Alex Romero / Marcos Ferré (2)
La Llantia 4-1 Catalana
Aitor Moreno (2), Jordi Valencia (pp), Israel Martínez / Dani Romero
Maià 2-3 Vilabertran
Joan Comas, Joan Vila (penal) / Josep Pluja, Albert Guibas (penal), Josep Pagès (penal)
Marina 2-3 Pallejà
Alberto Pedrosa (2) / Ismael Rahmouni (2), Gustavo Valdez
Palafolls 0-1 Sporting Vidrerenca
Marc Fajardo
Pradenc 0-1 Sant Esteve Sesrovires
Campanario
Racing Sarrià 1-4 Badia del Vallès
Miquel Esteve / Alberto Herrero, José Castillo, Raúl Sánchez (penal), Marcos Vargas
Solsona 2-1 Súria
Miguel Ángel Pavón (2, 1 penal) / Óscar Uroz
Trinidad 2-2 Espluguenc (Espluguenc, als penals)
Pol Ahojes, Víctor Reches / Héctor Vázquez, Albert García
Unió Girona 1-3 Banyoles
Dani López / Pau Teixidor (penal), Marc Bonaventura, Joan Corominas
Valldoreix 2-3 Marianao Poblet
Èric Ros, Fernando García / Antonio Estalrich, Sergi Guerrero (2)
Vallfogona de Balaguer 1-5 Alpicat
Esteban Cuellas / Xavi Gomà (3), Albert Gilart, Gerard Garriga
Viladamat 0-1 l'Escala
Josep Molinàs

PRIMERA FASE - Primera eliminatòria
Besós Baró de Viver 1-1 Racing Sarrià (Racing, als penals)
Serafín García / Albert Puyal
Carme 4-4 Balconada (Carme, als penals)
Alex García, Jordi Boleda, Toni Sendra, Jordi Hernán / Adrián Torrado (2), Cristian Indalecio (2)
La Llantia 5-2 PB Sant Celoni
Aitor Moreno (2), Jorge Risquez, Ibrahima Camara, Sergio Gutiérrez / El Yazidi, Adrián Carrasco
Marina 1-1 Polinyà (Marina, als penals)
Alberto Pedrosa / Víctor Rodríguez (pen)
PB Sant Vicenç 2-4 Pallejà
Adrià Maquilón (2) / Albert Grau (3), Ismael Rahmouni
Pradenc 5-1 Sant Vicenç de Torelló
David Castañé (2), Iván López, Eduard Vila, Adrià Sallés / Marc Escarrà
Racing Bonavista 0-6 EF Sant Pere i Sant Pau
Ignacio Zornoza (3), José Antonio Portales (2), Marc Tarragón
Trinidad 5-1 Singuerlín
Iván Cortés (2), Joaquín Pérez, Francisco Sánchez, Jonatan Fuentes / Cristian Romero
Valldoreix 3-3 Tecnofútbol B
Ramon Maristany, Carlos Gironella, Javi de Erausquin / Manuel Martín (3, 2 pen)
Vallfogona de Balaguer 5-1 Rosselló
Alexandre García (2), Antonio Cruz (2), Joan Ramon Farràs / Marc Bañeres

Cap comentari:

Publica un comentari a l'entrada