1/7/13

Copa Catalunya 2013-2014. Marcadors i golejadors


Resultats i golejadors de la Copa Catalunya 2013-2014

QUARTS DE FINAL

Equips classificats: Ascó, Figueres, Girona i Sabadell.

SEGONA FASE - Cinquena eliminatòria

Cerdanyola 2-2 Figueres (4-5 als penals)
Quim Solano, Gerard Sanz / Guillem Cornellà, Teixi 
Exempt: Ascó

SEGONA FASE - Quarta eliminatòria

Cerdanyola 1-0 AE PRAT
Marc Ahufinger
Ascó 1-0 Castelldefels

Exempt: Figueres

SEGONA FASE - Tercera eliminatòria

Ascó 0-0 Club Gimnàstic (4-3 als penals)
Cerdanyola 2-0 Rubí
Velillas, Albert Cuadras
Montañesa 1-1 AE PRAT (4-5 als penals)
Amantini / Granell (penal)
Figueres 2-1 Palamós
Bernat, Jairo / Àlex Arimany

SEGONA FASE - Segona eliminatòria

Rapitenca 0-1 CLUB GIMNÀSTIC
Marcos
Castelldefels 2-0 UE SANT ANDREU
Cervantes, Pastells
Ascó 5-1 Balaguer
Sergi Moreno (2), Virgili, Gerard Roigé, Juanma / Edu Vives (pp)
Cornellà 1-1 AE PRAT (3-5 als penals)
Cazorla / Fran Bea
Vilafranca 0-1 Rubí
Roger Martínez 
UE OLOT 0-0 Figueres (0-3 als penals)
Cerdanyola 1-1 Vilassar de Mar (5-3 als penals)
Albert Cuadras / Joan Vives
Júpiter 1-4 Montañesa
Isra / Amantini, Roland Garrós, Ferran Mèlich, Alberto Padilla
Palamós 4-0 Vic
Dani Fernández (2), Javi Revert, Pugui

SEGONA FASE - Primera eliminatòria

La Llantia 2-4 Vilassar de Mar
Ibu, Sergio / Fran Fuentes, Aitor Martínez, Prats, Mendo
Banyoles 0-4 UE OLOT
Ferrón, Carlos Martínez, Reverter, David López
Jesús i Maria 1-4 CLUB GIMNÀSTIC
Albert / Perera, Marcos (penal), David Sánchez, Molina
Rapitenca 1-1 CF REUS DEPORTIU (6-5 als penals)
Rosales / Negredo
Espluguenc 2-4 Montañesa
Albert (penal), Jonathan / Nils, Marc Pedrola, Roland Garrós (2)
Alpicat 1-1 Balaguer (2-4 als penals)
Jordi Francés / Víctor Darías
Terrassa 0-0 Rubí (4-5 als penals)
L'Escala 0-2 Figueres
Pol Compte (2)
Palamós 4-1 UE LLAGOSTERA
Chicho, Arimany, Marc Vilà, Pugui / Badre
Cerdanyola 2-2 Gramenet (6-5 als penals)
Peke, Gerard Sanz / Carlos Henarejos
Manlleu 0-1 Vic
Pol Coll
Sant Esteve Sesrovires 2-7 Vilafranca
Adrià (2) / Oriol Molins, Puchi (3, 1 penal), Valerio, Santi Triguero (2)
Marianao Poblet 1-1 Júpiter (4-5 als penals)
Fede / Alex Canadilla
Santboià 0-1 UE SANT ANDREU
Francis Ferrón
Ascó 1-0 LLEIDA ESPORTIU
Denís Coch
Castelldefels 2-0 Europa
Cano (2)
Cornellà 0-0 CE L'HOSPITALET (3-2 als penals)

Exempt: AE PRAT


PRIMERA FASE - Tercera eliminatòria
Canonja 1-2 Jesús i Maria
Alex Guirao / Pedro Rodríguez, Nicolás Sebastián
La Llantia 8-1 Badia del Vallès
Camara (2), Jorge Risquez (3), Aitor Moreno, Israel Santana, Sergio Llavero / Carlos Costa
Pallejà 2-3 Espluguenc
Gustavo Valdez (penal), Dani Omedes / Manuel Doctor, Albert García, Jonathan Moratiel
Sant Esteve Sesrovires 3-1 San Mauro
Borja Vilardebò, Campanario, Àxel Moya / Óscar Simón
Solsona 1-1 Alpicat (Alpicat, als penals)
Joan Solé / Xavier Gomà
Sporting Vidrerenca 1-1 Banyoles (Banyoles, als penals)
Aleix Sureda / Ignasi Massó
Vilabertran 1-6 l'Escala
Jose Morata / Andreu Donat (2), Jonas, Molinàs, Panareda (pp), El Harche

PRIMERA FASE - Segona eliminatòria
Carme 0-4 San Mauro
Cristian Castaño, Aitor Martínez (2, 2 penal), Miguel Andreu (penal)
Corbera d'Ebre 1-7 Jesús i Maria
Velislav / Jordi Casanova (4), Jesús Ferreres, Aleix Arqués, Joaquín Martí
EF Sant Pere i Sant Pau 1-2 Canonja
Alex Romero / Marcos Ferré (2)
La Llantia 4-1 Catalana
Aitor Moreno (2), Jordi Valencia (pp), Israel Martínez / Dani Romero
Maià 2-3 Vilabertran
Joan Comas, Joan Vila (penal) / Josep Pluja, Albert Guibas (penal), Josep Pagès (penal)
Marina 2-3 Pallejà
Alberto Pedrosa (2) / Ismael Rahmouni (2), Gustavo Valdez
Palafolls 0-1 Sporting Vidrerenca
Marc Fajardo
Pradenc 0-1 Sant Esteve Sesrovires
Campanario
Racing Sarrià 1-4 Badia del Vallès
Miquel Esteve / Alberto Herrero, José Castillo, Raúl Sánchez (penal), Marcos Vargas
Solsona 2-1 Súria
Miguel Ángel Pavón (2, 1 penal) / Óscar Uroz
Trinidad 2-2 Espluguenc (Espluguenc, als penals)
Pol Ahojes, Víctor Reches / Héctor Vázquez, Albert García
Unió Girona 1-3 Banyoles
Dani López / Pau Teixidor (penal), Marc Bonaventura, Joan Corominas
Valldoreix 2-3 Marianao Poblet
Èric Ros, Fernando García / Antonio Estalrich, Sergi Guerrero (2)
Vallfogona de Balaguer 1-5 Alpicat
Esteban Cuellas / Xavi Gomà (3), Albert Gilart, Gerard Garriga
Viladamat 0-1 l'Escala
Josep Molinàs

PRIMERA FASE - Primera eliminatòria
Besós Baró de Viver 1-1 Racing Sarrià (Racing, als penals)
Serafín García / Albert Puyal
Carme 4-4 Balconada (Carme, als penals)
Alex García, Jordi Boleda, Toni Sendra, Jordi Hernán / Adrián Torrado (2), Cristian Indalecio (2)
La Llantia 5-2 PB Sant Celoni
Aitor Moreno (2), Jorge Risquez, Ibrahima Camara, Sergio Gutiérrez / El Yazidi, Adrián Carrasco
Marina 1-1 Polinyà (Marina, als penals)
Alberto Pedrosa / Víctor Rodríguez (pen)
PB Sant Vicenç 2-4 Pallejà
Adrià Maquilón (2) / Albert Grau (3), Ismael Rahmouni
Pradenc 5-1 Sant Vicenç de Torelló
David Castañé (2), Iván López, Eduard Vila, Adrià Sallés / Marc Escarrà
Racing Bonavista 0-6 EF Sant Pere i Sant Pau
Ignacio Zornoza (3), José Antonio Portales (2), Marc Tarragón
Trinidad 5-1 Singuerlín
Iván Cortés (2), Joaquín Pérez, Francisco Sánchez, Jonatan Fuentes / Cristian Romero
Valldoreix 3-3 Tecnofútbol B
Ramon Maristany, Carlos Gironella, Javi de Erausquin / Manuel Martín (3, 2 pen)
Vallfogona de Balaguer 5-1 Rosselló
Alexandre García (2), Antonio Cruz (2), Joan Ramon Farràs / Marc Bañeres

Cap comentari:

Publica un comentari a l'entrada